Нови Пристигнување Rolo Синџир се Соочуваат со Чипка-up Нови Бохемија Boho Лето Морето на Плажа Pompoms Шарени Полимер Beaded Алка За Жени
  • Неодамнешно

Нови Пристигнување Rolo Синџир се Соочуваат со Чипка-up Нови Бохемија Boho Лето Морето на Плажа Pompoms Шарени Полимер Beaded Алка За Жени

DEN 143.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Нови Пристигнување Rolo Синџир се Соочуваат со Чипка-up Нови Бохемија Boho Лето Морето на Плажа Pompoms Шарени Полимер Beaded Алка За Жени
НИ 5.8 / парче НАС 4.8 / парче НАС 5.8 / парче НАС 7.8 / парче НАС 8.9 / парче НАС 6.5 / парче НАС 8.5 / парче НАС 5.8 / парче НАС 8.99 / парче НАС 8.99 / парче
За Keepnice™jewery
Тоа е производителот и на веледрогерија, на рачно изработени накит, вклучуваат дизајн, производство и промет на големо во Yi Wu Кина, стокови град на Кина.
Мода, Оригиналниот дизајн, Личноста е нашата цел.
Производи во целиот свет, главните пазари се Европски, руски, Америка, Јужна Америка,Арапски и така натаму.
За превозот цена
Повеќето предмети форма Keepnice™ накит со пониска цена без превозот цена.
Не како некои од продавачот вклучува превозот цена во објектот цена од рече бесплатен превозот.
Ве молиме да се стави сите елементи што треба во вашата шопинг количка. Превозот цената ќе се пресметува од страна на системот според тежината.
Ако нарачате повеќе од 128ќе бидат испратени преку брза испорака наместо нормална испорака.
За сликите
Сите слики се зеде од оригиналните ставки. Постои мала разлика од различни пресмета или друга опрема,
Ви благодариме за вашето разбирање.
За услугата
Ние ќе направиме се најдобро за секој клиенти, ве молиме контактирајте со нас, ако најдете било какви проблеми кога сте примиле пакетот.
Ќе solute тоа во прв пат.
Исто така, ве молиме контактирајте со нас пред сакате да ја отворите некој спор.
Се надевам дека ќе им даде пет ѕвезди, ако сте задоволни нашите производи и услуги.
Тоа е многу важно со вашите добри коментари. Ви благодариме за вашата посета.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Пол:
Жените
Обликотшема:
Лице
Стил:
Чешка
Затворач Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
170602007
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
keepnice
Материјал:
Керамички
Функција:
Фитнес Тракер
Програма:
Рачно изработени
Должина:
9cm