Vivari 2017 Мажи Сите Сребрена Алка Накит за Подарок 4in1 Магнети -пет Ion Далеку Инфра Црвени Нерѓосувачки Челик Хривнија Wristband Шарм
  • Неодамнешно

Vivari 2017 Мажи Сите Сребрена Алка Накит за Подарок 4in1 Магнети -пет Ion Далеку Инфра Црвени Нерѓосувачки Челик Хривнија Wristband Шарм

DEN 530.00
DEN 671.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


☆ Претходно Бесплатен Превозот, Безбедно . Ефикасно !
МАГНЕТНА ТЕРАПИЈА
Доживее болка, се Промовира циркулацијата на крвта, Оптимална енергија и издржливост, Рамнотежа & хармонија. Ублажува заморот и замор, Намалува физички стрес, striffness, грчеви или непријатност. Ублажува болка во зглобовите и мускулите, ја зголемува циркулацијата на крвта. Хривнија На Вредноста Инструкции
Накит Одржување
Да се избегне било каков допир со comestice,парфем,коса гел итн киселост супстанција ,накит ќе исчезнат полетување кога swiming ,бидејќи тоа ќе се оксидира ако допир со хлорид во базен ги тргнеме кога ќе се пот многу, таму ќе биде хемиска реакција која води кон црна точка се појави. Шопинг Процес
1.Се регистрирате и да се пријавите 2.Го изберат Правото Производи * Пребарување на производот(ите) * Додадете ги во количка * Потврди она што ќе го купите од вашиот количка 3.Изберете Превозот и начин на Исплата * Изберете начин на плаќање * Купи сега * Comfirm плаќање 4.Чека Испорака * Чекаат трпеливо 5.Примање & Евалуација * се Потврди приемот * Добра евалуација Вашиот Позитивен Фидбек
Испраќање или Враќање
1. Над датумот на породување Е само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на Празници, Прослави, Лошите Временски услови, Царина, Итн .
2. Експрес обично има Царина Прашање, во тој случај, ве молиме да соработува со Царинските да плаќаат Данок.
3. Јас f имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви Благодариме !

Должина:
22.5cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Vivari
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Број На Модел На:
EMBS234S
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Здрава Накит
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Должина:
22.5cm
Тежина:
63g
Поддршка На Големо:
Yes (да).Ве молиме Контактирајте со нас