LIVVY 2017 Продажбата на гламур стил за мажи нараквица со слој од црна кожа нараквица со антички накит AS142
  • Неодамнешно

LIVVY 2017 Продажбата на гламур стил за мажи нараквица со слој од црна кожа нараквица со антички накит AS142

DEN 80.00
DEN 99.84

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


bienvenue à notre magasin
pas de Commande Минимум, usine En Грос, бон Prix
si l'ordre est moins де $180, livraison gratuite poteau де Ла Chine оу poteau де хонг конг
si l'ordre est плус де $180, livraison gratuite DHL, EMS, Fedex
опис du produit

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Панк
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Број На Модел На:
AS142
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Функција:
Период Tracker
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
LIVVY
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Должина:
21.5mm