Escalus Алка Жените Подарок Магнети Сребрена Боја Био Енергија Магнетни Дами Линк-Синџир Хривнија Накит Wristband Шарм
  • Неодамнешно

Escalus Алка Жените Подарок Магнети Сребрена Боја Био Енергија Магнетни Дами Линк-Синџир Хривнија Накит Wristband Шарм

DEN 421.00
DEN 527.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Магнетни Исцелување Хривнија
Број на Магнети : 5pcs
Магнети : Neodymium
Гаус Сила на секоја Магнет : 3,000 гаус
Пол : Жените
☆ Претходно Бесплатен Превозот, Безбедно . Ефикасно !
МАГНЕТНА ТЕРАПИЈА
Доживее болка, се Промовира циркулацијата на крвта, Оптимална енергија и издржливост, Рамнотежа & хармонија. Ублажува заморот и замор, Намалува физички стрес, striffness, грчеви или непријатност. Ублажува болка во зглобовите и мускулите, ја зголемува циркулацијата на крвта.
Зајакнување на еден имунолошкиот систем и го зголемува кислород во крвта.
За подобрување на имунолошкиот систем и систем на одбрана.
Хривнија На Вредноста Инструкции
Накит Одржување
Да се избегне било каков допир со comestice,парфем,коса гел итн киселост супстанција ,накит ќе исчезнат полетување кога swiming ,бидејќи тоа ќе се оксидира ако допир со хлорид во базен ги тргнеме кога ќе се пот многу, таму ќе биде хемиска реакција која води кон црна точка се појави.
Шопинг Процес
Шопинг Процес
Се регистрирате и Логирате На
Го изберат Правото Производи
* За пребарување на производот(ите)
* Да ги додадете во кошничката
* Потврди она што ќе го купите од вашата кошничка
Изберете Превозот и начин на Плаќање
* Изберете превозот menthod (Претходно бесплатен превозот од Хонг Конг Воздух Пост со следење на информациите кои )
* Изберете начин на плаќање
* Купи сега
* Comfirm плаќање
Чека Испорака
* Чекаат трпеливо
Примање & Евалуација
* Потврди приемот
* Добра евалуација
Вашиот Позитивен Фидбек
Испраќање или Враќање
1. Над датумот на породување Е само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на Празници, Прослави, Лошите Временски услови, Царина, Итн .
2. Експрес обично има Царина Прашање, во тој случај, ве молиме да соработува со Царинските да плаќаат Данок.
3. Јас f имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви Благодариме !
Слични Производи : MBA128 G / MBA129 C / MBA130 T

Метална боја:
Сребро.
Должина:
19.5cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
MBA238S
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
Escalus
Функција:
Здрава Накит
is_customized:
Yes
Должина:
19.5cm
Тежина:
24g
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба