Висок квалитет, од нерѓосувачки челик, овошје сепаратор apple машина 17.5*10.5 см бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Висок квалитет, од нерѓосувачки челик, овошје сепаратор apple машина 17.5*10.5 см бесплатен превозот

DEN 456.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Висок квалитет, од нерѓосувачки челик, овошје сепаратор apple машина 17.5*10.5 см бесплатен превозот Објект Слики
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?
A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне :
Како да Нарачате?
http : //help.aliexpress.com/how_to_place_order.html
Прифатени методи за плаќање
http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
П : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?
О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.
П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?
A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Број На Модел На:
HQS-105172
Пластични Тип:
PP
сертификација:
CE / ЕУ
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Shredders & Slicers
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
SAFEBET
Големина:
17.5*10.5cm
Пакување:
OPP вреќа
Материјал:
PP
Тежина:
117g
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes