Лето Лабава Мека Шорцеви Жените Еластичен Појас Краток Плажа Снимки
  • Неодамнешно

Лето Лабава Мека Шорцеви Жените Еластичен Појас Краток Плажа Снимки

DEN 128.00
DEN 172.32

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.
Лето Мода Лабава Мека Шорцеви Жените Еластичен Појас Краток Плажа Снимки Нови Пристигнување
Карактеристики :
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Памук помеша
Answer : ___________________________ Note : Облека во лабава стил модерно и удобно. Капка превозот е поздравен, ние нема да се закачите на било какви информации или реклама во пратката. Производот е секогаш во акции.
2.Големина на : (cm/инчи)
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да се купи! (1inch=2.54 см)
Азија Големина Мерење
Должина Половината Колковите Бедрото
Големина На Табелата :
S половината : 60-88cm/23.6-34.6" должина : 23cm/9.0" хип : 86cm/33.8"
М половината : 66-92cm/25.9-36.2" должина : 24cm/9.4" хип : 92cm/36.2" L половината : 72-100cm/28.3-39.3" должина : 25cm/9.8" хип : 98cm/38.5" XL половината : 78-104cm/30.7-40.9" должина : 26cm/10.2" хип : 104cm/40.9" XXL половината : 84-108cm/33.1-42.5" должина : 27cm/10.6" хип : 108cm/42.5' 3 XL половината : 90-114cm/35.4-44.9" должина : 28cm/11.0" хип : 112cm/44.1" Споредување на вашата сопствена облека со големина е многу лесен начин за да се знае дали тоа е погоден за вас.
(Мерење разлика од 1 - 3cm,pls бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група. Сите мерење е во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
*Забелешка : Оваа облека големината информации за повикување само. Телото видови, мерења и одредени дизајни може малку да се разликуваат во големината. Објектот боја се прикажани во фотографии може да биде малку поинаков од реалниот, бидејќи компјутерски монитори не се калибрира на ист начин.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
Liva девојка
Материјал:
Лен,Памук
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Никој
Половината Тип:
Средината
Одговара Тип:
Лабава
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Панталона Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Памук мешавина
Број На Модел На:
Жените Плажа Снимки
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените