Тактички Шлем BJ PJ МЗ ABS Маска со Очила за Воени Airsoft Војска Макбаскет WarGame Мотоцикл Велосипедизам Лов
  • Неодамнешно

Тактички Шлем BJ PJ МЗ ABS Маска со Очила за Воени Airsoft Војска Макбаскет WarGame Мотоцикл Велосипедизам Лов

DEN 4798.00
DEN 9407.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Тактички Шлем BJ PJ МЗ ABS Маска со Очила за Воени Airsoft Војска Макбаскет War Game Мотоцикл Велосипедизам Лов
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Совршен за Активности на Отворено
Боја : Црна, OD, Тен, Сива, КП, ACU, A-TACS
Применливи Компонента : шлем и шлем додатоци, G4 систем, се соочуваат систем
Применливи Сцена : Тактички Е Потребно, Активности На Отворено, Дневниот Одмор, Дома Enterainment
Производ Тежина : Околу 1.3 КГ
Количина : 1 BUC
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
 Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!

Тип:
Шлем
Број На Модел На:
Тактички Шлем BJ PJ МЗ
Глава Турнеја:
58-60cm
Возраст:
>14 Години
Сезоната:
Универзална
Спорт:
Други
Стил:
Половина покриени
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Применливи Луѓе:
Мажи
Материјал:
ABS
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Боја:
Маскирна
Стил:
Спорт