2017 НОВИ 50 Spools /set Мешани Бои Полиестер Сите Намена за Шиење Теми Конуси Наместите на Топло ЗА JUKI PFAFF BERNINA БРАТ ELNA
  • Неодамнешно

2017 НОВИ 50 Spools /set Мешани Бои Полиестер Сите Намена за Шиење Теми Конуси Наместите на Топло ЗА JUKI PFAFF BERNINA БРАТ ELNA

DEN 467.00
DEN 518.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Употреба:
плетење
Материјал:
100% Памук
Тип:
конец за шиење
Бренд Име:
TOWASUISEI
Увозот:
N
Статија број:
Со 8030
Потекло:
жеџијанг
Дали патент извор:
No
Спецификација На Производот :
50 боја на линија