2018 Ограничен 672100240000 Електро-магнетен Вентил :sy5140-5m0 За Tajima Везови Машина за Резервни Делови: Електромагнетниот Sy5140-5m0
  • Неодамнешно

2018 Ограничен 672100240000 Електро-магнетен Вентил :sy5140-5m0 За Tajima Везови Машина за Резервни Делови: Електромагнетниот Sy5140-5m0

DEN 19354.00
DEN 21504.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Тип:
Машина За Шиење Делови
Употреба:
Вез
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
TOWASUISEI
Обработка на сопствени:
No
Фитинг име:
Електромагнетниот Вентил, m0 SY5140
Делокруг на примена:
компјутер везови машина
Апликацијата места:
Фабриката за употреба
Делови употреба:
Вез опрема додатоци
Тип:
Компанија
магнетен вентил:
M0 SY5140