2018 Вистински Нов Пристигнување Ножици Место | Француски Везови Luneville Капчиња Ju Дрво Десктоп Протегала Lesage Рамка Е Реверзибилна
  • Неодамнешно

2018 Вистински Нов Пристигнување Ножици Место | Француски Везови Luneville Капчиња Ju Дрво Десктоп Протегала Lesage Рамка Е Реверзибилна

DEN 7279.00
DEN 8088.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Француски везови десктоп плоштадот везови се водат (испратите видео туторијали) (Bao Shunfeng Хонг Конг, Macao и Тајван, Xinjiang, Внатрешна Монголија, Qinghai, Gansu и други оддалечени места со исклучок на Тибет) Материјал : Бука, Големина : Големи рамка дијаметар 50cm 40cm или така, мала рамка дијаметар : 43cm 33cm или па Тежина : 2.8 кг Со : метални тркала, Edge четири, од четири крпа Може да се водат 45см 35cm над крпа Оваа везови рамка може да се направи предната и задната вез, мали везови рамка може да се подигнат да флип, во однос на вид на кружни везови се водат, рачно изработени повеќе лесно кога вкупната висина од околу 11cm може да биде поставен директно на десктоп Земајќи ги во предвид повеќе тешки полиците, курир насилство, па така, под дискреција, или да одлучи да го додадете на двете страни на полица и во внатрешноста на завртка за зголемување на цврстината на извезени се водат, нова серија на везови големината на рамката не само завртки, исто така, додаде tenon Структура, во голема мера се зголеми цврстина на везови рамка Како дрво е природен материјал, на површината е само полиран и unpainted. Ќе има лузни и различни нијанси на дрво, кои не се проблеми со квалитетот. Ако perfectionists кои се грижат за детали, ве молиме да се разгледа купување јасно повторно, полиците се продаваат, проблеми со Квалитетот, одбиваат да се врати, набавка дека ќе се согласи на однос, ви благодарам за вашата соработка!

Тип:
Ножици
Употреба:
Вез
Материјал:
коноп
Бренд Име:
TOWASUISEI