2018 Специјална Понуда за Шиење Игла Челик 10pcs Орган Ph-c70 Компјутер Везови Машина Игла Tajima Tmce/tcmx Посебна Крпа
  • Неодамнешно

2018 Специјална Понуда за Шиење Игла Челик 10pcs Орган Ph-c70 Компјутер Везови Машина Игла Tajima Tmce/tcmx Посебна Крпа

DEN 1295.00
DEN 1439.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


боја:
EF06400C70 11, EF06400C70 14, EF06400C70 16, EF06400C70 18, 19 EF06400C70
Тип:
Игла За Шиење
Материјал:
Челик
Употреба:
Вез
Бренд Име:
TOWASUISEI
Обработка на сопствени:
No
Фитинг име:
Игла
Делокруг на примена:
компјутер везови машина
Апликацијата места:
Фабриката за употреба
Делови употреба:
Вез опрема додатоци
Тип:
Игла PH
Производ алијас:
Орган хеклани Ph