2018 Директна Продажба Ограничена Tieling Xs103 Средна Брзина Ротари Шатл Gc1-1 Gc15-1 Стариот Тип Рамен Автомобил се Врти Вретеното Hsh-7.24 б
  • Неодамнешно

2018 Директна Продажба Ограничена Tieling Xs103 Средна Брзина Ротари Шатл Gc1-1 Gc15-1 Стариот Тип Рамен Автомобил се Врти Вретеното Hsh-7.24 б

DEN 553.00
DEN 614.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[име] : Tieling XS103 вретено ротациони [Спецификација] : 12 / кутија [цел] : GC1-1 2-1, 15-1 средна брзина вретено ротациони

Материјал:
Челик
Употреба:
Вез
Тип:
Игла За Плетење
Бренд Име:
TOWASUISEI