#1644600029 4Pieces Волан Рек Планината Bushings За Мерцедес/Бенц/AMG R251 R350 GL320 R320 R500 W251 R63 ML63 GL550 GL450 GL350
  • Неодамнешно

1644600029 4Pieces Волан Рек Планината Bushings За Мерцедес/Бенц/AMG R251 R350 GL320 R320 R500 W251 R63 ML63 GL550 GL450 GL350

DEN 768.00
DEN 959.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Функција :
1. Издржливи и долг животен век.
2. Совршен резервни замена.
3. Лесно да се инсталира.Директна замена.
Спецификација :
- Поставување на Возило : Предната
- Производителот Дел Број : 1644600029, BZAB-164 SG
- Осветленост Дел Број : 1644600029, A1644600029
- Боја : Црна
Големина : 4 x 3cm
Fitment :
За Мерцедес-Бенц R251 2005-2013
За Мерцедес-Бенц R251 2004-2013
За Мерцедес-Бенц R350 2006-2013
За Мерцедес-Бенц ML164 2004-2011
За Мерцедес-Бенц GL164 2006-2012
За Мерцедес-Бенц GL320 2007-2009
За Мерцедес-Бенц GL350 2010-2012 година
За Мерцедес-Бенц GL450 2007-2012
За Мерцедес-Бенц GL500 2008-2012
За Мерцедес-Бенц GL550 2008-2012
За Мерцедес-Бенц R320 2007-2009
За Мерцедес-Бенц R500 2006-2008
За Мерцедес-Бенц R63 За AMG 2007
За Мерцедес-Бенц ML350 2008-2011
За Мерцедес-Бенц ML63 За 2007-2011 AMG
За Мерцедес-Бенц W251 2007-2009
Само за референца, Pls потврди производот, ако тоа одговара на вашиот автомобил пред да ја купите.
Пакет Се Вклучени :
4 x Волан Рек Планината Bushings
Забелешки :
Нема Инструкции Се Вклучени. Професионалната Инсталација Е Препорачливо!

За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Бренд Име:
Autoleader
Година:
2004-2013
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC