Wholessale 26pcs(25*24mm) Антички Сребрен Позлатен Шарм камила Приврзоци за Нараквици Ѓердан DIY Изработка на Накит
  • Неодамнешно

Wholessale 26pcs(25*24mm) Антички Сребрен Позлатен Шарм камила Приврзоци за Нараквици Ѓердан DIY Изработка на Накит

DEN 264.00
DEN 376.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
YEPENGFEI
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Шарм Тип:
Животни
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Цинк Легура