SANSHOOR Среќа се ЗАДРЖИ на Копчињата Hamsa Рака Слајд Шарм Со Здравје И Среќа Одговара DIY Кожа Хривнија Класичен Како Благослов Подарок 1pcs
  • Неодамнешно

SANSHOOR Среќа се ЗАДРЖИ на Копчињата Hamsa Рака Слајд Шарм Со Здравје И Среќа Одговара DIY Кожа Хривнија Класичен Како Благослов Подарок 1pcs

DEN 71.00
DEN 88.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Мојот Whatsapp : +8615158993134
Добредојдовте во нашите Продавници! Сите предмети се направени во нашата фабрика, па ќе видите имаме Најдобар Квалитет, Најниска Цена, многу модни накит! Ние гарантираме за нашите предмети сите се во добри услови пред пратката. 1. Ако цел повеќе од $20 ,ќе Испрати подарок кутија за вас ! 2. Ако цел повеќе од $150 ,ќе добиете $5 намали ! 3. Ако цел повеќе од $250 ,ќе добивате $10 за да се намали + Бесплатно DHL,или ЕМС Fedex Експрес Испорака ! 4. Ако цел повеќе од $350 ,ќе добиете $15 намали + Бесплатно DHL,или ЕМС Fedex Експрес Испорака + еден мал подарок ! 5. Заврши на плаќање во рок од 24 часа ,ние ќе брод вашата нарачка Приоритет ! Име SANSHOOR Накит Шарм Чувар Материјал : Алуминиум во Форма : како Слика Боја : Сребро ,Злато, Злато се Зголеми на Пакет : Единица Тип : 1pcs Пакет Тежина : 0.1 кг Пакет Големина : 13cm*8см*9cm Нашето ветување : Висок квалитет со конкурентна цена и за кратко време на испорака Известување : Овој линк само продажба на привлечност без хривнија
Имаме нашата фабрика, тоа е мода накит производителот како и трговија на големо извозникот.
Таму се повеќе од 10 години искуство како професионална производител на накит производство и продажба.

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SANSHOOR
Број На Модел На:
kp
Шарм Тип:
Религиски
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes