10pcs/многу 21 x 17mm Торта Шарм Антички Сребрен Тон Три Нивоа Слој Ca за diy шарм ѓердан pendant накит наоди
  • Неодамнешно

10pcs/многу 21 x 17mm Торта Шарм Антички Сребрен Тон Три Нивоа Слој Ca за diy шарм ѓердан pendant накит наоди

DEN 43.00
DEN 47.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


10pcs/многу 21 x 17mm Торта Шарм Антички Сребрен Тон Три Нивоа Слој Торта за diy шарм ѓердан pendant накит наоди
Ќе добиете 10 парчиња.
Овие шарм се направени од цинк легура метал кој е доведе и никел слободни. Совршен за приврзоци, обетки, патент повлекува, ознаки и клучните алки!
ЦЕЛОСНА STROE ПОПУСТ ; нарачате повеќе од 2 парчиња ,попуст 5*10 off

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
среќа око
Број На Модел На:
EY826
Шарм Тип:
Moto
is_customized:
Yes
Големина:
21mm x 17mm
боја:
антички сребрен