Трговија на големо 20pcs Кристал Бесконечност Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets Лебди Шарм DIY Накит Додаток
  • Неодамнешно

Трговија на големо 20pcs Кристал Бесконечност Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets Лебди Шарм DIY Накит Додаток

DEN 201.00
DEN 220.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Трговија на големо 50pcs Кристал Бесконечност Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets Лебди Шарм DIY Накит Додаток
1) Тип : Лебди Шарм 2) MOQ : 50 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Се надевам дека ќе добар ден!
Ви благодариме за вашиот добредојдени.

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ОБВИВКА НАКИТ
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
FC299
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Други
Тип:
лебдечки шарм
боја:
како слик
Материјал:
Легура
Големина:
about 7-9mm