10pcs/многу 23mm x 31mm НЛО Шарм Антички Сребрен Тон Туѓо Шарм за diy шарм pendant ѓердан накит додатоци се најде
  • Неодамнешно

10pcs/многу 23mm x 31mm НЛО Шарм Антички Сребрен Тон Туѓо Шарм за diy шарм pendant ѓердан накит додатоци се најде

DEN 43.00
DEN 47.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


10pcs/многу 23mm x 31mm НЛО Шарм Антички Сребрен Тон Туѓо Шарм за diy шарм pendant ѓердан накит додатоци наоѓање
Ќе добиете 10 парчиња.
Овие шарм се направени од цинк легура метал кој е доведе и никел слободни. Совршен за приврзоци, обетки, патент повлекува, ознаки и клучните алки!
ЦЕЛОСНА STROE ПОПУСТ ; нарачате повеќе од 2 парчиња ,попуст 5*10 off

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
EY835
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
среќа око
Шарм Тип:
вселенски брод
is_customized:
Yes
боја:
антички сребрен
Големина:
23mm x 31mm