Шарм Превозникот Нараквици со Црна Оникс Монистра, 2018 Нови 925 Sterling Silver Мода Накит Луксузен Подарок за Жените Девојки
  • Неодамнешно

Шарм Превозникот Нараквици со Црна Оникс Монистра, 2018 Нови 925 Sterling Silver Мода Накит Луксузен Подарок за Жените Девојки

DEN 416.00
DEN 800.64

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


За Производот
Ditheism Накит се Nickle & Доведе Слободни. Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната Средина-Пријателски Накит.
Вистински Злато Позлата
Ditheism Накит Се Вистински Злато Позлата Не Хемиски Злато.Позлата Со Три Пати на Злато Позлата.Дебелината на Позлата е Далеку Повеќе Од Истата Индустрија.
Germarny Полирање Технологија Ditheism Накит Полирање Машина е Увезена Од германски. Секој Производ е Полиран во 360 степени.Површина е Мазна и Беспрекорна.
Испраќање Време
Ние ќе Испраќање на Вашите Нарачки во Рок од 5 Работни Дена Откако ќе Добиете Потврда на Уплатата Од Aliexpress.Во Текот На Кинески Државни Празници, Ние Може Да Се Прошири На Превозот Време Конкретно.
За Голема Количина Цел, ве Молиме Контактирајте со нас за да ја Проверите Акции Пред да се Направи Исплата. Ние Може да Потрае Подолго Време За Подготовка на Големи Количество Наредби И ќе Ви овозможи да Знаат На Specifictime Потребно.
Превозот Метод
Ние Обично Ќе Обезбеди Бесплатен Превозот Ali Express Стандард Превозот, Кој Обично Трае 15-35 Работни Денови За Испорака. Превозот Преку EMS,DHL,UPS-от или FEDEX Се исто Така Достапни Ако Сакате Да ја Платите Дополнителна наплата или Вашата Нарачка Стигнат до Голем Износ.Ако Вашата Стока Се Пропуштени или се Оштетени.Ве молиме Контактирајте со Нас Слободно ПОБРЗО.

Должина:
16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm, 23cm, 24cm, 25cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
Ditheism
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Број На Модел На:
Шарм Нараквици со Црна Оникс Монистра
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Функција:
Шарм Нараквици со Црна Оникс Монистра
Компатибилност:
Шарм Нараквици со Црна Оникс Монистра