Жешка ! 2 парчиња Прилагодливи Нараквици Црвено Восоци јаже, Антички сребрен Алуминиум Guanyin Шарм Шарм Прилагодливи Хривнија Б-29
  • Неодамнешно

Жешка ! 2 парчиња Прилагодливи Нараквици Црвено Восоци јаже, Антички сребрен Алуминиум Guanyin Шарм Шарм Прилагодливи Хривнија Б-29

DEN 153.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Nota : Кина correo ordinario pequeño paquete, тра lento, не сено seguimiento informati en
Des cr iption
КОЛИЧИНА : 2 компјутери
Големина : Прилагодлив
Боја : црвена & Антички сребрен
Материјал : цинк легура & восоци јаже
Пакување : Меур подлога плик ,Opp Вреќа и бесплатен подарок
1 инч = 2.54 см или 10 mm = 1 cm = 0.393 инчен
100pcs Тибетската Сребро Свежи Мачка Шарм монистра се Вклопи во Европската Хривнија 24x15mm 060 US$ 17.99 /многу
100 парчиња / многу
125pcs Тибетската Сребро Свежи Коњ Шарм монистра се Вклопи во Европската Хривнија 25x19mm 066 US$ 16.99 /многу
125 парчиња / многу
105pcs Тибетската Сребро Нова Мода Цвет Шарм монистра се Вклопи во Европската Хривнија 29x13mm 062 US$ 17.99 /многу
105 парчиња / многу
Продажбата !100pcs Тибетската Сребро Симпатична Момче Шарм Монистра Одговара Хривнија 28x9mm (k031 ) САД$ 18.99 /многу
100 парчиња / многу
200pcs Тибетската Сребро Нови Убава Срцето Шарм монистра се Вклопи во Европската Хривнија 25x12mm 067 US$ 18.99 /многу
200 парчиња / многу
108pcs Тибетската Сребро Нова Мода Мир знак Шарм монистра се Вклопи во Европската Хривнија 28x14mm 065 US$ 13.99 /многу
108 парчиња / многу
200pcs Тибетската Сребро Мир Знаци Шарм монистра се Вклопи во Европската Хривнија 30x15mm 063 US$ 17.99 /многу
200 парчиња / многу
106pcs Тибетската Сребрена Убави Батерфлај Шарм монистра се Вклопи во Европската Хривнија 26x16mm 061 US$ 15.99 /многу
106 парчиња / многу
Топла продаде! 5 Pcs Boat Водител на Птици Неограничен Нараквици Кафеава Кожа Шарм Нараквици (011) САД$ 34.99 /многу
5 парчиња / многу
Топла продаде! 5 Компјутери 5 круга Срцето, дури и Срцето Брод водител на Љубов, Пријателство Нараквици (09) САД$ 33.99 /многу
5 парчиња / многу
Топла продаде! 5 Компјутери Ангел Љубовта Шарм Нараквици Зелена Кожа Нараквица (012) САД$ 34.99 /многу
5 парчиња / многу
Топла продаде! 5 Компјутери Брод Кормило Крст на Бела Кожа Шарм Пријателство Нараквици(010) САД$ 33.99 /многу
5 парчиња / многу
Плаќање
A : Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.
B : во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина
C : Други можете да изберете Western union Или TT надвор линија
Превозот
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2days откако вашата уплата е завршен.
Ние обезбедуваме два видови на начини на транспорт
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZsilver
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Обликотшема:
Слика
Стил:
Чешка
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
Восок линии
Метали Тип:
Акрилик
Должина:
Adjustable