Бесплатен Превозот Црн Камен Armband Отвори Топката Монистра Бисер Фустан Нараквици & Алки
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Црн Камен Armband Отвори Топката Монистра Бисер Фустан Нараквици & Алки

DEN 204.00
DEN 287.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Моден Tresor Париз нараквица. Совршен сјајна. Одличен квалитет. ОЕМ е добредојден. Фината изработка, Достапни во различни дизајни.

Должина:
18cm
Бренд Име:
MOODPC
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Стил:
Класичен
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Поставување Тип:
Тензија Планината
Обликотшема:
Лице
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
9
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
n
Функција:
n
is_customized:
Yes