ZOKOL имајќи 32008X 2007108E Заострените Ролери Имајќи 40*68*19mm
  • Неодамнешно

ZOKOL имајќи 32008X 2007108E Заострените Ролери Имајќи 40*68*19mm

DEN 119.00
DEN 156.48

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Капацитет На Моторот:
32008x
Бренд Име:
ZOKOL
Број На Модел На:
32008x
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Структура:
Заострените Ролери Имајќи
Материјал:
Гугл лого(GCr15)
Големина:
40*68*19mm