ZOKOL 32010 X имајќи 32010X 2007110E Заострените Ролери Имајќи 50*80*20mm
  • Неодамнешно

ZOKOL 32010 X имајќи 32010X 2007110E Заострените Ролери Имајќи 50*80*20mm

DEN 162.00
DEN 213.12

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Капацитет На Моторот:
32010X
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Број На Модел На:
32010X
Премази:
Масло
Структура:
Заострените Ролери Имајќи
Материјал:
Гугл лого(GCr15)
Големина:
50*80*20mm