ZOKOL имајќи 32214 7514E Заострените Ролери Имајќи 70*125*33.5 мм
  • Неодамнешно

ZOKOL имајќи 32214 7514E Заострените Ролери Имајќи 70*125*33.5 мм

DEN 440.00
DEN 578.88

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Бренд Име:
ZOKOL
Капацитет На Моторот:
P0
Површина Грубост:
Ра 0.8
Број На Модел На:
32214
Премази:
Масло
Структура:
Заострените Ролери Имајќи
Материјал:
Гугл лого(GCr15)
Големина:
70*125*33.5mm