ZOKOL имајќи HK202614 HK2014 Игли Валчести Имајќи 20*26*14mm
  • Неодамнешно

ZOKOL имајќи HK202614 HK2014 Игли Валчести Имајќи 20*26*14mm

DEN 18.00
DEN 24.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Број На Модел На:
HK202614(HK2014)
Бренд Име:
ZOKOL
Капацитет На Моторот:
20*26*14mm
Површина Грубост:
Ра 0.8
Структура:
игла имајќи
Премази:
Масло
Материјал:
имајќи челик
Спецификации:
20*26*14mm