ZOKOL имајќи 32234 7534E Заострените Ролери Имајќи 170*310*91mm
  • Неодамнешно

ZOKOL имајќи 32234 7534E Заострените Ролери Имајќи 170*310*91mm

DEN 6472.00
DEN 8516.16

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Број На Модел На:
32234
Капацитет На Моторот:
32234
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Структура:
Заострените Ролери Имајќи
Материјал:
Гугл лого(GCr15)
Големина:
170*310*91mm