ZOKOL имајќи 32205 7505E Заострените Ролери Имајќи 25*52*19.2 мм
  • Неодамнешно

ZOKOL имајќи 32205 7505E Заострените Ролери Имајќи 25*52*19.2 мм

DEN 104.00
DEN 136.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Капацитет На Моторот:
32205
Број На Модел На:
32205
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Структура:
Заострените Ролери Имајќи
Материјал:
Гугл лого(GCr15)
Големина:
25*52*19.2mm