HIDEEP Месинг Сапун Чинија Сите Бакар Удирање Ѕид Виси Сапун Кутија за Сапун Сад Со Матирано Стакло Плоча
  • Неодамнешно

HIDEEP Месинг Сапун Чинија Сите Бакар Удирање Ѕид Виси Сапун Кутија за Сапун Сад Со Матирано Стакло Плоча

DEN 1629.00
DEN 2586.24

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Боја класификација: бакар хром позлатен
Инсталација метод:Удар
Материјал:Бакар
Бруто Тежина : 0.846 Kg
Нето Тежина : 0.746 Kg

Тип:
Сапун Јадења
Бренд Име:
HIDEEP
Носителот Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Сад Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
HI08008
Боја Класификација:
бакар со хром позлатен
Инсталација Метод:
Удар
Материјал:
Бакар
Бруто тежина:
0.846 Kg
Нето тежина:
0.746 Kg