200pcs 58cm Долго Сјај Стапови Ѓердани Партија Флуоресцентни Неонски Бои Божиќ Свадба Партија Божиќ Концерт Декорација ZA3574
  • Неодамнешно

200pcs 58cm Долго Сјај Стапови Ѓердани Партија Флуоресцентни Неонски Бои Божиќ Свадба Партија Божиќ Концерт Декорација ZA3574

DEN 5871.00
DEN 6180.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Големина : 5*580mm(D*H)
Боја : Assorted Colors
Пакување : 50pcs во една кофа

Повод:
Ноќта На Вештерките,Забава,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Број на Компјутери:
200pcs
Број На Модел На:
Други
Сјај Потрошен Материјал Тип:
сјај стап
Блескав Време:
8-12hours