WEIXINBUY Лето Слатка Бебе Девојки Сандали Цвет Принцеза Bebe Бебе Дете Мека Soled Чевли Сандала За Новороденче
  • Неодамнешно

WEIXINBUY Лето Слатка Бебе Девојки Сандали Цвет Принцеза Bebe Бебе Дете Мека Soled Чевли Сандала За Новороденче

DEN 142.00
DEN 172.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Желба Листа"
Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние Нудиме На Голема Цел Од Голем Попуст
Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
Стил : Бебе Девојки Сандали Материјал : СТП Боја : како на сликата покажува Големина : 1,2,3 Забелешка : ве Молиме изберете големина со Единствена Должина, годишна возраст е само за референца. големина на возраст должина ширина 1-S 0-6 M 11cm/4.33" 5.6 cm/2.20" 2-6 M-12 M 12cm/4.72" 5.8 cm/2.28" 3-L 12-18 МИЛИОНИ 13cm/5.12" 6.0 cm/2.36"
Забелешки :
1. Ве молиме овозможи 1-2 CM разликата се должи на рачно мерење.
2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутерски екран 's резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
2. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе.
3. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
4. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние'll прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, какви 's цената на големо?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Сандали
Пета Тип:
Станот со
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
WEIXINBUY
Outsole Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојка