Новороденче Kleding Одблесокот Ракав Romper Цртан Филм Swan Печатење На Облека Во Розова Симпатична Бебе Облека
  • Неодамнешно

Новороденче Kleding Одблесокот Ракав Romper Цртан Филм Swan Печатење На Облека Во Розова Симпатична Бебе Облека

DEN 329.00
DEN 490.56

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Новороденче Kleding Одблесокот Ракав Romper Цртан Филм Swan Печатење На Облека Во Розова Симпатична Бебе Облека
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : Како На Сликата Шоу
Ново во Мода Материјал : Памук Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1*romper,1*шапка

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
ZM126A
Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
CCOM-CCOME
Затворање Тип:
Pullover
Материјал:
COOTON
Пакет:
1*romper,1*шапка
Возраст:
0-24m
Сезоната:
Пролет,Есен