ОДИМЕ РИБА 50PCS/Многу Зависник Snap Нерѓосувачки Челик Риболов Барел Вртливата Безбедност Прилепува Кука Намамат Додатоци Конектор Snap Pesca
  • Неодамнешно

ОДИМЕ РИБА 50PCS/Многу Зависник Snap Нерѓосувачки Челик Риболов Барел Вртливата Безбедност Прилепува Кука Намамат Додатоци Конектор Snap Pesca

DEN 56.00
DEN 69.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


боја:
Големина 0, Size 2, Големина 4, Големина 6, Size 8
Позиција:
Океански Брод Риболов
Со Backrest или Не:
No
Со Стигнале Нога или Не:
No
Род Материјал:
Други
Бренд Име:
ОДИМЕ РИБА
Род Должина:
1.8 m
Риболов Прачка Категорија:
Телескопски Риболов Прачка
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производот:
риболов конектор
Големина:
0#2#4#6#8#