12g Countbass Кастинг Убодни со Treble Кука, Микро кастинг Убодни Светлина Игра, Мала Големина Метал Доведе Мамки за Риболов Мами
  • Неодамнешно

12g Countbass Кастинг Убодни со Treble Кука, Микро кастинг Убодни Светлина Игра, Мала Големина Метал Доведе Мамки за Риболов Мами

DEN 235.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Позиција:
Река,Поток,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
countbass
Број На Модел На:
J028012
Тип:
Море Бас Убодни
Тежина:
12g/0.42oz
Големина:
36x10mm (1.42x0.39'')
Кука големина:
#6
Пакет:
ПВЦ кутија