5PCS Риболов Jigging Бавно Убодни Длабоко морето Jigging Намамат Jigbait лажица мамки 10g/14g/17g/28g/40g/60g/80g/100g
  • Неодамнешно

5PCS Риболов Jigging Бавно Убодни Длабоко морето Jigging Намамат Jigbait лажица мамки 10g/14g/17g/28g/40g/60g/80g/100g

DEN 318.72

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Големина на :
10g/7cm
14g/7.5 cm
17g/8cm
28g/9.5 cm
40g/10cm
60g/12cm
80g/13.5 cm
100g/14.5 cm
Висок квалитет на длабоко морето Бавно Убодни.
Со многу добра светлечки ефекти.
Многу голем хит стапка.
Пакет се вклучени 5 PCS.
Пакет не се вклучени Кука.
Боја ќе се испрати по случаен избор.

боја:
10g, 14g, 17g, 28g, 40g, 60g, 80g, 100g
Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
Jigging
Бренд Име:
Tittackfishing
Место на Потекло:
Пекинг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes