HiUmi 6pcs/Многу 14.5 cm 14.7 g Риболов Намамат Лебди Тешко Мамка Риба Вештачки Мамки Minnow Риболов Wobbler риболов справи
  • Неодамнешно

HiUmi 6pcs/Многу 14.5 cm 14.7 g Риболов Намамат Лебди Тешко Мамка Риба Вештачки Мамки Minnow Риболов Wobbler риболов справи

DEN 347.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Hi Umi 6pcs/Многу 14.5 cm 14.7 g Риболов Намамат Лебди Тешко Мамка Риба Вештачки Мамки Minnow Риболов Wobbler риболов справи
Опис на производот боја : Како на сликата тежина : 14.7 g должина : 14.5 cm Кука : 4# висока јаглероден челик куки пакување : 6pcs Едноставна opp вреќа пакет материјал : тешко мамка
Карактеристика : Сите слики се направени во вид. Стил : minnow Мамка мами Боја : Боја случаен испорака Светли бои за да привлечат големи риби Непречено и брзо нуркачка акција

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
145147-06
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HiUmi