1pcs 17.7 g 125mm Риболов Wobblers Намамат Wobbler Мами Мамка За Рибите Peche 3 Сегменти Minnow Swimbait Тешко Мамки Со Челична Топка
  • Неодамнешно

1pcs 17.7 g 125mm Риболов Wobblers Намамат Wobbler Мами Мамка За Рибите Peche 3 Сегменти Minnow Swimbait Тешко Мамки Со Челична Топка

DEN 53.00
DEN 76.32

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


11
1pcs 17.7 g 125mm Риболов Wobblers Намамат Wobbler Мами Мамка За Рибите Peche 3 Сегменти Minnow Swimbait Тешко Мамки Со Челична Топка Опис : боја е згодна, лесно да се привлечат големи риби Содржи метал и монистра, пливање може да испрати звук и предизвика големи риби. Голема риба ќе дојде до напад од далеку Пливање поза е lifelike Пливање длабочина : Топ вода Должина : околу 127mm Преку метална површина electroplating обработка и издржливи. Тоа е погоден за море бас ,perches,snakehead,pomfret,tilapia mossambica,кал крап ,платика , и други риби. Пакет се Вклучени : 1 пакет на 1pcs/многу Риболов Мами Карактеристики : 1. Lifelike 3 D рибино Око Живописни тип Swimbait, Многу привлечни за Риби. Висок успешно го оценувате на Риболов,Особено добар за Морето на Плажа Риболов. 2. Силна Квалитетни, Трајни Користење, Нема потреба да се Промени намамат време на време. 3. Чисти и милостив дизајн, Нема потреба да се нечистотија вашите раце да го убие мали животни црви. 4. Две куки поставите во прилог, VMC Тип со Barb, Откако риба залак мамка, тоа никогаш не може да избега повеќе. Особено Добар за добивање на Големи Морски риби. Риболов Вештина Совети : 1. Повлечете го на Риболов Намами во Водата на Бавен и Постојан Брзина, Направи Minnow Мами "Пливаат", Како Вистинска Риба. Тоа Лесно ќе го Привлече Вниманието на Целната Риби, и да ги Направи Залак на Кука. 2. Повлечете го на Риболов Намами во Водата Брзо во Одеднаш, се Угледа на Избега Риби во Паника, Големите Риби е Лесно да Се Измамени и Зависник.
122222

Бренд Име:
BODECIN
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
minnow 001
Име:
BODECIN - minnow намамат
Објект:
4# Treble Куките
Материјал:
Тешко ABS Пластика + Челични Топки во Внатрешноста +Челик Кука
Површински третман:
Шарени Животната Средина Ласерски Сликарство, Рефлективна Површина
Функција:
3D Рибино Око, Шарени, со Голема Симулација, Рефлексивни
Погодни За:
Море риболов, Чамец рибарски, Рок Риболов, Мраз Риболов
Големина на:
12.CM-17.7 G Приближно
Нуркање Длабочина:
топ вода
Целна Риба:
море бас ,perches,snakehead,pomfret,tilapia mossambica,кал крап ,платика
Количина:
1pcs риболов намамат minnow