1Pcs Метал VIB Мами 5.5 cm 11g Вибрации Лажица Намамат Риболов мамка Бас вештачки мамки cicada намамат vib мамка 5 бои ФА-237
  • Неодамнешно

1Pcs Метал VIB Мами 5.5 cm 11g Вибрации Лажица Намамат Риболов мамка Бас вештачки мамки cicada намамат vib мамка 5 бои ФА-237

DEN 50.00
DEN 67.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Боја : 5 бои Должина : 5.5 cm Тежина : 11g Куки : 6 # кука Очи : 3 D очи Пакување : OPP вреќа

Бренд Име:
Proleurre
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
VIB-237
боја:
5 бои
Тежина:
11g
Должина:
5.5cm
Мамка Тип:
VIB
Тип:
Зимата Риболов На Мраз Риболов Намамат