1pcs Поврзувани 3 Секции Риболов Мами Minnow Swimbait 14.5 cm 15g Crankbait Тешко мамка Peche Риболов Намамат Isca Вештачки Мамки
  • Неодамнешно

1pcs Поврзувани 3 Секции Риболов Мами Minnow Swimbait 14.5 cm 15g Crankbait Тешко мамка Peche Риболов Намамат Isca Вештачки Мамки

DEN 108.00
DEN 165.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Опис на производот број на Модел : JM004 Големина : 14.5 cm 15g Материјал : ABS Пластика Боја : 6 Бои како Квалитет на слика : 1 Pcs/многу Кука : 4#Висока Јаглероден Челик Treble Кука Пакет : Opp Вреќа
Производ Слики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
JM004
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Должина:
14.5cm
Тежина:
15g
боја:
6 бои како слик
Кука големина:
4#висока јаглероден челик Treble кука
Материјал:
ABS Пластика
Објектот:
2 Сегменти
Нуркање длабочина:
0.8-1.8 m