100Pcs/многу Симулација Пченка Кернели Крап Риболов Намамат Квалитет Слатка Пченка Мека Мами Жолта Добар Мирис Artifical Лажни Мами
  • Неодамнешно

100Pcs/многу Симулација Пченка Кернели Крап Риболов Намамат Квалитет Слатка Пченка Мека Мами Жолта Добар Мирис Artifical Лажни Мами

DEN 127.00
DEN 230.88

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


100 Pcs/многу Симулација Пченка Кернели Крап Риболов Намамат Квалитет Слатка Пченка Мека Мами Жолта Добар Мирис Artifical Лажни Мами Производ вовед : материјал : Пластични Количина : 100pcs/многу Големина : 1cm Боја : Жолта Тип : Вештачки Мамки мека намамат Функција : Силен Мирис

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
Ningyo Hime
Број На Модел На:
SL003
боја:
Жолта
Материјал:
Пластични
КОЛИЧИНА:
100pcs/многу
Големина:
1cm
Тип:
Вештачки Мамки мека намамат