YANSTAR1(ЕЕЗ) Страна Булчински Sash Beaded Розово Злато Кристал Кристал Applique Печ за Шиење За Свадба Фустани Појас YS848
  • Неодамнешно

YANSTAR1(ЕЕЗ) Страна Булчински Sash Beaded Розово Злато Кристал Кристал Applique Печ за Шиење За Свадба Фустани Појас YS848

DEN 199.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Свадба Sashes
Свадба Жартиера
Свадба Headbands
Rhinestones Appliques За Чевли
Клиенти Повратни Информации

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Бренд Име:
yanstar
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
YS848
Обликот:
Станот
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Материјал:
Стакло
Големина:
14cm length x 5cm width
боја:
Sliver,Розово Злато,Злато
Пакување:
1 парче по торба
Минималната Количина:
1 пакет
Материјал:
Кинески одделение На кристал, бисери
превозот:
e-пакет, AliExpress Стандард за Испорака(7-29days)
Техника:
Рака beaded