JAYCOSIN 2017 Жешка Жени Лето Секси Лабава Вест Dropshipping L616 Слободни Shiping
  • Неодамнешно

JAYCOSIN 2017 Жешка Жени Лето Секси Лабава Вест Dropshipping L616 Слободни Shiping

DEN 194.00
DEN 323.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Жените Лето Секси Лабава Салата Спорт Вест Обука Работи
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! Користи слична облека да се споредат со големина.
Спецификации :
Материјал : Полиестер
Ткаенина Тип : Полиестер
Блузи Тип : Вест
Декорација : Никој
Облека Должина : Редовна
Шаблон Тип : Никој
Пакетот вклучува : 1 PC Вест
Големина Детали : Големина : S Биста : 82cm/32.2" Должина : 63cm/24.8" Големина : M Биста : 86cm/33.8" Должина : 64cm/25.2" Големина : L Биста : 90cm/35.4" Должина : 65cm/25.6"
• Сите налози се постапува во рок од 3 работни денови по добиеме плаќање,па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО, така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка.
• Драг пријател,можете да плаќаат пари од страна на : кредитна картичка/webmoney трансфер/дебитни картички/western union/QIWI Паричник,ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме погледнете на овој линк : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
• Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот адреса на е предвидено понудени од страна на купувачите, ве молиме да ја потврдите вашата адреса израз плаќање.
• Предмети ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздух mail или ЕМС.
• Online следење на располагање.
Следење на број и webste ќе биде понуден еднаш предмети се испраќаат.
• Ве молиме овозможи 20-60 работни дена (зависи каде што се) за испорака (од датумот на испраќање), затоа што сите предмети ќе бидат испратени од нашиот магацин во Кина преку Воздух Mail
• Ние зависи од клиентите задоволство да се успее. Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас.
Ако ви се расчленува со нашите предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек.
• Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Ние ќе ги направиме сите ние може и да работат со вас за да ги реши сите проблеми. Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен.
• Ние го поддржи никаква причина враќање и промена на објектот политика, но ќе треба да плаќаат полна цена за две начин превезува
(го вклучува превозот, даноци и царински трошоци и сл.)и одржување на објектот во добра состојба,
во спротивно ние ќе го задржи правото да го одбие наплата и враќање. Сите политика на враќање мора да се применува во рок од 3 дена (време точка започне од добивање на објектот).
• кога ќе дојде на ред и проблем предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена, и да се обезбеди потврда и доказ низ Видео и Фотографии.

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Бренд Име:
JAYCOSIN
Број На Модел На:
Блузи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер