Голема Слушнале Love50pcs DIY Место Картичка пеперутка Стакло Чаши Вино Свадба Име Картички Ласерски Сече Картички Роденден Декорација
  • Неодамнешно

Голема Слушнале Love50pcs DIY Место Картичка пеперутка Стакло Чаши Вино Свадба Име Картички Ласерски Сече Картички Роденден Декорација

DEN 143.00
DEN 158.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Голема Слушнале Love50pcs DIY Место Картичка пеперутка Стакло Чаши Вино Свадба Име Картички Ласерски Сече Картички Роденден Декорација
Ако сакате да видите повеќе свадба партија и подароци
Ве молиме во нашата продавница,подолу е веб линк :
Конкурентна цена; Врвен квалитет; Добар пакет Брза испорака; Најдобри и Навремена Услуга;100% Задоволство.
Голем попуст за големата цел. ако сте importeror веледрогерија, и сакате да се направи голема цел, ве молиме контактирајте со нас. ние сме professinal подарок кутии manufactor во кина.
>>Превозот
Дестинација
Околу Превозот Време
САД
Околу 20 - 25 работни дена
Велика БРИТАНИЈА/Австралија/Канада/Франција
Германија/Австрија/Европа
За 20-35 работни дена, може да трае подолго поради строгите царинската безбедносната проверка или на врв време
Ние само бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост,ако ви треба брза испорака од страна на EMS, DHL, или FEDEX, треба да се обрне на превозот надомест. Plz контакт со нас, ако имате било каков проблем. Ви благодариме за вашето внимание, имајте пријатен ден!
1. Што значи "Слободен Испорака" значи?
"Слободен испорака" значи купувачи не треба да го плати превозот цена, но треба да биде одговорен за какви било Царински давачки или провизии ако се причинети.
2. Кои се разликите меѓу Кина Пост и ЕМС (DHL)?
Кина Пост е само за пакети помалку од 2 KG.Главната предност е ниска цена на превозот, но тоа трае многу подолго време, околу 20 ~ 25 дена во САД, ЕВРОПА, АЗИЈА, околу 20 ~ 35 дена да КАНАДА, ЈУЖНА АМЕРИКА, итн.
EMS (DHL) е подобро за големи пакети. Тоа трае околу 4 ~8 дена да повеќето земји.
Се надеваме дека ќе може да се разбере дека меѓународната испорака најмногу зависи од превозникот и локалниот обичај. Испорака нормално трае 20~35 работни дена,Понекогаш тоа може да биде одложена поради лошите временски услови,одмор ,или обичај е строго безбедност или на нешто што не може да се очекува.
Ако вашиот предмети не можат да пристигнат над 35 дена, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе бидат одговорни за вас !
>>Плаќање
1.Ние прифаќаме Alipay/TT/Creditcard(виза/mastcard)/Money Bookers/Moneygram/дебитна картичка.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност, обвинет во нивната земја.
>>Осигурување
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен.
Боја Несовпаѓање :
Ако сте примиле нашите производи и се чувствуваат стоката боја имаат различни отпадоци со вистински стоката што е нормално,бидејќи d ifferences во боја може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина,итн., па ве молиме да се разбере
Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
>>Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 30 дена по приемот.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
>>Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.

Бренд Име:
Голема Слушнале Љубов
Расположливиот Садови Тип:
Стакло Хартија Картички
Број На Модел На:
WH01
Шема:
Пеперутка
Повод:
Свадба & Ангажирање,Крштевки & Крштевањето,Големиот Настан,Роденден,Децата Ден,Кинеската Нова Година,денот на Благодарноста,Партија,Божиќ,Денот на Вљубените,Свадба,Нова Година,Дипломирањето,Годишнина,Ден на Мајката
Тип:
Настан & Партија Материјали
боја:
темно црвено
Големина:
8x9cm
свадба картичка:
место картичка
свадба име картички :
Хартија Картички
роденден декорација :
партија материјали