Kweco Vader Кинески Моден Бренд Ранци Ретро Лав Службената Униформа Везени Ранец Мажи Жени Двојно Торба
  • Неодамнешно

Kweco Vader Кинески Моден Бренд Ранци Ретро Лав Службената Униформа Везени Ранец Мажи Жени Двојно Торба

DEN 4961.00
DEN 8858.88

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Производство Име : Kweco Vader Кинески Моден Бренд Ранци Ретро Лав Службената Униформа Везени Ранец Мажи Жени Двојно Торба Забелешка : може да постојат 2-3cm прирачник за мерење на отстапување , се надевам дека ќе може да се разбере.Разлики во бојата може да биде caод некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.

Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Жакард
Декорација:
Вез
Стил:
Моден
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Надворешноста:
Никој
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Бренд Име:
Kweco Vader
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
KY0111636
Дожд Маска:
No
Главен Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
жените ранец стил:
Моден
Ранци тежина :
1.06 kg
Ранец големина:
32*12*45см
rucksack Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
ранец стил:
Моден
Главен Материјал:
PU
modle број:
KY0111636
Место на Потекло:
Жеџијанг Yiwu