Dispalang Боксер Куче Ранец за Детска Градинка Назад Пак Мали Bookbag за децата на предучилишна возраст Девојчињата Мини Bookbag Симпатична Mochila
  • Неодамнешно

Dispalang Боксер Куче Ранец за Детска Градинка Назад Пак Мали Bookbag за децата на предучилишна возраст Девојчињата Мини Bookbag Симпатична Mochila

DEN 767.00
DEN 1022.88

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Животните Се Чувствува Ранци :
Мали се Чувствува Ранци за Деца :
Училишни Ранци & Ручек Кеси :
Градинка Ранци & Ручек Кулер Торби :
Голем Капацитет Чанти :
Багаж Опфаќа (патување Додатоци) :

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Бренд Име:
Dispalang
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Обвивка Материјал:
Памук
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Oxford
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Надворешноста:
Солидна Торба
Техника:
Втиснување
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој,Appliques
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Патент:
Двојно патентите
Пакување:
на polybag за секое парче
Стил:
Моден/на Повик schoolbag
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
Главен Материјал:
Полиестер
Големина:
24*31*9cm