Dispalang 12 Инчен Градинка Ранец за 3-5 Години Девојчињата Предучилишна Ранци Scholbag Bagpack Деца Виолина Bookbag
  • Неодамнешно

Dispalang 12 Инчен Градинка Ранец за 3-5 Години Девојчињата Предучилишна Ранци Scholbag Bagpack Деца Виолина Bookbag

DEN 768.00
DEN 1023.36

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Голем Капацитет Чанти :
Деца Ранци & Ручек Кеси :
>>>>16 Инчен Ранци за Деца :
>>>>Ручек Кеси за Деца на Училиште или Возрасни Работа :
>>>>> Herschel Лаптоп Ранец :

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
Dispalang
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Oxford
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Надворешноста:
Солидна Торба
Техника:
Втиснување
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој,Appliques
Пакување:
на polybag за секое парче
Стил:
Моден/На Повик Ранец
квалитет:
Висок
Патент:
zippered
Употреба:
Секојдневно Ранец
Тип:
уметност дизајн
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
Големина:
31*24*9cm
Главен Материјал:
Полиестер