Coloranimal Убава Рози Цветни Печатење Тинејџер Девојка Mochilas Училиште Кеси Жените Патување Шопинг Рака Мода Лен Tote Торба
  • Неодамнешно

Coloranimal Убава Рози Цветни Печатење Тинејџер Девојка Mochilas Училиште Кеси Жените Патување Шопинг Рака Мода Лен Tote Торба

DEN 384.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прилагодите; Pls ни ги испратите сликите што сакате да ја испечатите, Нашата дизајнерка ќе направи вашите дизајни за вас и нека ви се провери во рок од 1-2 дена; Откако ќе проверите,ве молиме да се одржи редот во линкови ние испратени до вас и заврши на плаќање; Обично ќе брод надвор од 5 работни дена откако ќе се плати,pls се разбере.
За Пад на Превозот и трговија на Големо Ние обезбеди пад на превозот и трговија на големо serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава; Ние ќе брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Ау за пад на превозот; се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас; За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.
За Плаќање и Испорака во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер. Ве молиме заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел. Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање.(празници може да биде продолжен) стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори. Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас
Како може да track my parcle ? Можете да ги пратите вашите parcle на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на number : www.17track.net/en(Копирани на пребарувачот за да ја отворите
Што да правам кога купување заштита времето истекува ? Ако вашата нарачка заштита времето истекува ,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи .Па вашите пари нема да не оди на моја сметка.
Повратна информација 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини.ве молиме во вид преовладува. Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети и услуга

Големина:
42X34X1.5CM
Тип На Објект:
Чанти
Тврдост:
Мека
Обвивка Материјал:
Памук
Број на Рачки/Ремени:
Две
Бренд Име:
coloranimal
Надворешноста:
Никој
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Обликот:
Повик Tote
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Број На Модел На:
Z22
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Флорални
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Главната Име:
рака на платно кеси лен
Тип Име:
бренд дизајнер жените tote Гласник торба
Pls note1:
Добредојдовте на Кориснички
Pls note2:
Обезбеди Капка Превозот Услуги
погоден:
познатиот дизајн рамо tote кеси за дами
useage:
платно чанти жените дизајнер на чанти
дизајн:
bolsa feminina mujer
Моделот име:
Жените патување шопинг големи чанти
Печатење:
рози цвет патен жена големи crssbody рамо кеси