031318 нова жешка жени чанта женската мода торба дама мали tote торба
  • Неодамнешно

031318 нова жешка жени чанта женската мода торба дама мали tote торба

DEN 355.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

15*17*7cm

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Моден
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Никој
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Обликот:
Трапец
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Повод:
Разноврсна
Пол:
Жените