1 парче 10 Мрежи се Подели Транспарентна Пластика Складирање Кутија DIY Помине Уметност Совети Декорација Накит Мали Компоненти на Хардвер Алатки
  • Неодамнешно

1 парче 10 Мрежи се Подели Транспарентна Пластика Складирање Кутија DIY Помине Уметност Совети Декорација Накит Мали Компоненти на Хардвер Алатки

DEN 45.00
DEN 48.48

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Тип На Објект:
Постави & Комплет
Број На Модел На:
LS1704189
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Ywbeads
Големина:
130*65mm
Количина:
1 Парче
боја:
Транспарентна
Количина:
1 Парче
Големина:
130*65mm
квалитет:
Висок квалитет
Материјал:
Пластични
Употреба:
Помине Уметност
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Обликот:
Долго
Стил:
Моден
is_customized:
Yes