Висок Квалитет на 10 Компјутери DIY Складирање Пакување, Пластична Кутија Акрилик Триаголник Плоча Помине Уметност Кристал Фах Алатка
  • Неодамнешно

Висок Квалитет на 10 Компјутери DIY Складирање Пакување, Пластична Кутија Акрилик Триаголник Плоча Помине Уметност Кристал Фах Алатка

DEN 45.00
DEN 48.48

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Тип На Објект:
Постави & Комплет
Големина:
62*62mm
Број На Модел На:
LS1704184
Бренд Име:
Ywbeads
Количина:
10 парчиња
Материјал:
Пластични
боја:
Бела
Количина:
10 парчиња
Големина:
62*62mm
квалитет:
Висок квалитет
Материјал:
Пластични
Употреба:
Помине Уметност
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Обликот:
триаголник
Стил:
Моден
is_customized:
Yes