6-13mm Дупчење Дрво Adaptador Клуч Ракав Хексадецимален Штекер Пневматски Шрафцигер Вежба Малку Адаптер Орев Возачот Рака Алатки
  • Неодамнешно

6-13mm Дупчење Дрво Adaptador Клуч Ракав Хексадецимален Штекер Пневматски Шрафцигер Вежба Малку Адаптер Орев Возачот Рака Алатки

DEN 657.00
DEN 1173.12

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


материјал : Хром vanadium челик
должина : 65mm
големина : 6mm,7mm,8mm,9mm,10мм,11mm,12mm,13mm

Бренд Име:
icobbler
Тип:
Screwdrivers,Сокети
DIY Материјали:
Металугрија
Примена:
Дрво Алатка За Работа
Број На Модел На:
3560
Пакет:
Торба
Големина:
6-13mm
Материјал:
Хром vanadium челик
Големина:
6-13mm
Делокруг на примена:
Завртка инсталирате